Vyhledávání

Nominace

Výzva k nominacím za rok 2016

05.03.2016 15:50
Pro vzpomínku na nezapomenutelného jičínského občana Josefa Štefana Kubína bude 25. února příštího roku opět udělen Jivínský Štefan   za pozoruhodný kulturní počin roku a za dlouholetou kulturní činnost   Nechceme, aby žádné z bohulibých konání zůstalo nepovšimnuto. Rádi pozveme všechny navržené k popovídání, rádi všem poděkujeme. Těšíme se, že čtenáři naší výzvy se rozpomenou, co hezkého se během roku v kultuře na okrese Jičín událo a přispějí k nominaci. Návrh na Štefana může provést každý, stačí uvést jméno a adresu nominovaného (jednotlivce či skupiny) a stručné zdůvodnění, kategorii, jméno a adresu navrhovatele.  Své návrhy můžete zasílat do konce roku na e-mail: jivinskystefan@seznam.cz. Štefanská komise & Nadační fond Jičín - město pohádky & Knihovna Václava Čtvrtka Jičín & Město Jičín & Prochoroviny  

 

Nominace na Jivínského Štefana

 

Jivínský Štefan
– ocenění za kulturní činnost na území okresu Jičín

 

Z nominací, které lidé zašlou do konce roku, je vytvořen seznam, podávající přehled o různých aktivitách.

Na jeho vzniku se podílejí členové Štefanské komise – sdružení, do něhož může vstoupit každý zájemce o zdejší kulturní dění.

Kdo převezme cenu v kategorii za kulturní počin uplynulého roku, určí los, komu bude udělena za dlouhodobé působení v kultuře, rozhoduje porota jmenovaná ze zástupců Štefanské komise.